Speellijst Harry Sacksioni seizoen 2015-2016

HarrySacksioni_persfoto_65-Jubileum-and-friends_webIn het seizoen 2015-2016 zal Harry twee verschillende tournees verzorgen; in de schouwburgen speelt hij zijn Jubileumtournee ’65’ (solo), en in het clubcircuit speelt hij samen met Digmon Roovers onder de titel Welcome to the Club. Op deze pagina is van beide tournees de speellijst te vinden.

Speellijst

Juni 2015
za 20 65 GROOTSCHERMER – Museum Nic Jonk (try
out)
UITVERKOCHT
www.beeldentuinnicjonk.nl
 
Augustus 2015
za 29 65 NOORD SCHARWOUDE (try out) – Theater op Schoot
UITVERKOCHT
www.arisbouwens.nl
 
September 2015
za 26 65 BEMMEL – Cultureel Centrum de Kinkel
UITVERKOCHT
www.topbemmel.nl
 
Oktober 2015
vr 2 65 GOES – Podium ’t Beest
UITVERKOCHT
www.tbeest.nl
za 3 65 OLST – Holstohus Theater www.theatersolstwijhe.nl
vr 9 65 OSS – Theater De Lievekamp www.lievekamp.nl
za 10 65 NIEUWEGEIN – De Kom, stadstheater en kunstencentrum www.dekom.nl
do 15 65 STADSKANAAL – Theater Geert Teis www.theatergeertteis.nl
vr 16 65 VEENENDAAL – Theater De Lampegiet www.lampegiet.nl
do 29 65 BARENDRECHT – Theater het Kruispunt www.theaterhetkruispunt.nl
 
November 2015
vr 6 65 BRIELLE – BREStheater www.brestheater.nl
do 12 65 ROERMOND – TheaterHotel De Oranjerie www.theaterhotelroermond.nl
vr 13 65 VOORBURG – Theater Ludens
UITVERKOCHT
www.theaterludens.nl
za 21 WttC ALMERE – De Meester (try out) www.demeesteralmere.nl
do 26 65 TERNEUZEN – Scheldetheater www.scheldetheater.nl
vr 27 WttC ARNHEM – Luxor Live www.luxorlive.nl
 
December 2015
za 12 UTRECHT – Fort aan de Klop
UITVERKOCHT
Sacksioni Methode Weekend
zo 13 UTRECHT – Fort aan de Klop
UITVERKOCHT
Sacksioni Methode Weekend
do 17 65 ROTTERDAM – De Doelen www.dedoelen.nl
vr 18 65 AMSTELVEEN – Schouwburg Amstelveen www.schouwburgamstelveen.nl
za 19 65 ERMELO – Theater De Dialoog www.theaterdialoogermelo.nl
 
Januari 2016
vr 8 WttC DRACHTEN – Iduna www.iduna.nu
vr 15 65 BUSSUM – Spant! www.spant.org
za 16 65 ENSCHEDE – De Kleine Willem www.wilminktheater.nl
vr 22 WttC ZWOLLE – Hedon
UITVERKOCHT
www.hedon-zwolle.nl
vr 29 WttC DEVENTER – Burgerweeshuis www.burgerweeshuis.nl
za 30 65 GOUDA – De Goudse Schouwburg
UITVERKOCHT
www.goudseschouwburg.nl
 
Februari 2016
do 4 65 GRONINGEN – De Oosterpoort www.de-oosterpoort.nl
za 6 65 APELDOORN – Schouwburg Orpheus www.orpheus.nl
vr 12 WttC ZEIST – De Peppel www.peppel-zeist.nl
 
Maart 2016
za 5 65 NIEUW- en ST. JOOSLAND – Theater De
Wegwijzer
UITVERKOCHT
www.theaterdewegwijzer.nl
vr 11 65 RIJSWIJK – de Rijswijkse Schouwburg www.rijswijkseschouwburg.nl
za 12 65 HEIST OP DEN(B) – Cultuurcentrum Zwaneberg www.zwaneberg.be
do 17 WttC AMSTELVEEN – P60 www.p60.nl
vr 18 65 KAMPEN – Stadsgehoorzaal Kampen www.stadsgehoorzaalkampen.nl
za 19 65 UTRECHT – Tivoli Vredenburg www.tivolivredenburg.nl
vr 25 WttC DORDRECHT – Bibelot (Machine 3) www.bibelot.net
do 31 65 ALKMAAR TAQA – Theater De Vest www.theaterdevest.nl
 
April 2016
vr 1 65 LEIDEN – Aalmarktzaal www.stadspodia.nl
vr 8 65 ZAANDAM – Zaantheater www.zaantheater.nl
za 16 65 ALPHEN – Theater Castellum www.theatercastellum.nl
za 23 WttC LEEUWARDEN – De Neushoorn www.neushoorn.nl
vr 29/4 t/m zo 8/5   ZUID FRANKRIJK – Clinic La Roque sur Ceze  
 
Mei 2016
vr 13 65 DEN HELDER – Schouwburg de Kampanje www.kampanje.nl
za 14 WttC LELYSTAD – Underground (De Kubus) www.undergroundlelystad.nl
vr 20 WttC Hoofddorp – Duycker www.duycker.nl
za 21 65 WIJK BIJ DUURSTEDE – Calypso Theater www.calypsotheater.nl
vr 27 65 OOSTERHOUT – Theater de Bussel www.theaterdebussel.nl
 
Juni 2016
za 4 WttC HILVERSUM – De Vorstin www.devorstin.nl
ma 6 65 AMSTERDAM – De Kleine Komedie www.dekleinekomedie.nl
Bericht geplaatst op: 12 januari 2016

Nieuwste berichten:

Sacksioni Methode Weekend 2017 uitverkocht!
Harry bij Podium Witteman
Harry voor 5e achtereenvolgende jaar beste akoestische gitarist Benelux
Larry Coryell overleden
Harry op tournee in 2017!

This entry was posted in Persberichten Katowee Holland. Bookmark the permalink.

Comments are closed.