Stringdance (2014-2015)

Stringdance

In zijn nieuwe solo programma STRINGDANCE laat gitaarfenomeen Harry Sacksioni zijn snaren letterlijk dansen met bluesy, subtiel en opzwepend kersvers repertoire. Ook speelt hij een deel van zijn vroegere werk waaronder ‘Vensters’, ‘Elixer’ en ‘Meta Sequoia’.
Eigenzinnige arrangementen komen voorbij van zijn ‘all time’ helden, zoals The Beatles, Stevie Wonder, U2, JJ Cale en een superswingende versie van Glenn Miller’s ‘In the Mood’, waarin hij het presteert om alle orkestpartijen, inclusief de improvisaties, tegelijkertijd uit zijn gitaar te toveren.
Tegenstellingen heeft Sacksioni nooit gemeden want hij is ook de meester van verstilde ballades, hetgeen hij o.a. demonstreert in het wonderschone GELAND, een nummer dat landelijke aandacht kreeg omdat astronaut Andre Kuipers het in zijn capsule beluisterde vlak voor zijn terugkeer naar de aarde.
Sacksioni’s liefde voor snaarinstrumenten zet hij kracht bij door in dit programma o.a. ook de Tiple (Zuid-Amerikaans gitaar(tje)) en de bottle-neck gitaar ter hand te nemen.
Ridder en Edison winnaar Sacksioni – dit jaar voor de tweede keer op rij uitgeroepen tot de Beste Akoestische gitarist van de Benelux – maakt in STRINGDANCE het onmogelijke mogelijk. Hij kan als geen ander verhalen vertellen met zijn gitaar, waarbij hij het publiek ademloos aan zijn voeten weet.

September 2014
zo 7 15.30 VARSSEVELD – Het Borchuus www.borchuus.nl
 
Oktober 2014
do 9 20.15 HOUTEN – Theater aan de Slinger www.theateraandeslinger.nl
zo 12 15.00 VEENDAM – Cultuurcentrum van Beresteyn www.vanberesteyn.nl
wo 22 20.15 NIJMEGEN – Concertgebouw de Vereeniging www.keizerkarelpodia.nl
do 23 20.30 AMSTELVEEN – Schouwburg Amstelveen www.schouwburgamstelveen.nl
vr 24 21.00 ANTWERPEN – DEURNE – CC Deurne www.ccdeurne.be
za 25 20.15 ELST – De Kultuurklup

Uitverkocht
www.theaterdekik.nl
zo 26 20.15 HOOGERHEIDE – Kloosterhof www.podiumkloosterhof.nl
vr 31 20.30 BODEGRAVEN – Evertshuis

Uitverkocht
www.evertshuis.nl
 
November 2014
zo 2 19.30 VELDHOVEN – De Schalm www.deschalm.com,
www.whobeatsthemaster.com
wo 5 20.30 HOOFDDORP  – Schouwburg De Meerse www.demeerse.com
vr 7 20.15 AUSTERLITZ  – Beauforthuis

Uitverkocht
www.beauforthuis.nl
za 8 20.30 HOLLUM Ameland – Ned. Hervormde Kerk

Uitverkocht
www.kunstmaandameland.com
za 15 20.00 DIEREN  – Theater RhederArt www.rhederart.nl
zo 16 16.00 AMSTERDAM – De Roode Bioscoop

Uitverkocht
www.roodebioscoop.nl
za 22 20.30 AMSTERDAM  – De Meervaart www.meervaart.nl
zo 23 14.30 SNEEK  – Theater Sneek www.theatersneek.nl
wo 26 20.00 ZUTPHEN  – De Hanzehof www.hanzehof.nl
do 27 20.15 ROOSENDAAL  – Schouwburg De Kring www.dekringroosendaal.nl
vr 28 20.30 ARNHEM  – Schouwburg Arnhem www.schouwburg-arnhem.nl
za 29 20.30 DEVENTER  – Deventer Schouwburg www.deventerschouwburg.nl
 
December 2014
za 6 20.30 WIJK BIJ DUURSTEDE  – Calypso Theater www.calypsotheater.nl
do 11 20.15 NOORDWIJK  – De Muze www.demuzenoordwijk.nl
za 13 20.30 DRUTEN  – Agora Theater www.agoratheater.nl
za 20 09.00 UTRECHT – Fort aan de Klop Sacksioni Methode Weekend
zo 21 09.00 UTRECHT – Fort aan de Klop Sacksioni Methode Weekend
 
Januari 2015
do 22 21.00 GOUDA – Poppodium So What

Extra voorstelling
www.so-what.nl
vr 23 21.00 GOUDA – Poppodium So What

Uitverkocht
www.so-what.nl
 
Februari 2015
ma 2 20.30 AMSTERDAM – Benefietoptreden Zoumana Diarra Kaartverkoop
 
Maart 2015
za 14 20.00 REICHENBERG (D) – Wolffskeelhalle (Guitar Masters) www.guitarmasters.jimdo.com

Comments are closed.