Tourneelijst Harry Sacksioni seizoen 2018-2019


SMOKY STRINGS!

HARRY SACKSIONI MET NIEUW PROGRAMMA OP TOURNEE

Harry Sacksioni Smoky Strings tournee

In het aankomende seizoen 2018/2019 zal Harry Sacksioni twee verschillende tournees spelen: de succesreprise van ONCE UPON A TIME… en zijn geheel nieuwe soloprogramma SMOKY STRINGS!

In zijn nieuwe solo programma SMOKY STRINGS maakt gitaarvirtuoos Harry Sacksioni een verrassende keuze uit zijn inmiddels enorme catalogus. Op vijf verschillende gitaren – Steelstring, Nylonstring, Elektrische Fender, 12 string en Zuid Amerikaanse Tiple -, speelt hij composities die schuren tegen de (fingerstyle) blues, een groot funky gehalte hebben of op een andere manier de snaren van zijn gitaren doen smeulen. Ook zullen zijn nieuwste composities onderdeel uitmaken van dit programma. SMOKY STRINGS speelt Harry van januari t/m mei 2019.

Vanwege het succes van ONCE UPON A TIME… wordt dit programma van september t/m december 2018 geprolongeerd in steden waar hij met dit programma nog niet is geweest.

Onderstaand vindt u de voorlopige speeldata van de ONCE UPON A TIME… en de SMOKY STRINGS tournee.


Tournee 2018 – Once upon a time…

Oktober 2018
vr 5 20.30 VEGHEL – Theater de Blauwe Kei www.blauwekei.nl
wo 24 20.30 HEERLEN – Theater Heerlen www.parkstadlimburgtheaters.nl
wo 31 20.15 NIJMEGEN – Concertgebouw de Vereeniging www.stadsschouwburgendevereeniging.nl
 
November 2018
do 1 20.15 RAALTE – HOFtheater www.hofinsalland.nl
za 3 20.30 REUSEL – CC De Kei www.tschouw.nl
 
ma 5 20.00 ROTTERDAM – Oude Luxor – Six String Sessions www.luxortheater.nl
 
do 8 20.30 HOORN – Het Park www.hetpark.nl
vr 9 20.15 LEIDEN – Stadsgehoorzaal www.leidseschouwburg.nl
za 10 20.30 DOETINCHEM – Schouwburg Amphion www.amphion.nl
za 17 20.30 ALPHEN AAN DEN RIJN – Theater Castellum www.theatercastellum.nl
 
December 2018
za 8 Sacksioni Methode Weekend Meer informatie
zo 9 Sacksioni Methode Weekend Meer informatie
vr 21 20.30 OOSTERHOUT – Theater de Bussel www.theaterdebussel.nl
za 22 20.15 HOOGEVEEN – Theater de Tamboer www.detamboer.nl
 

Tournee 2019 – Smoky strings

Januari 2019
wo 9 20.15 HUIZEN – Cultuurpodium Boerderij (Uitverkocht) www.deboerderijhuizen.com
za 12 20.15 VIANEN – Theater Vianen in Helsdingen (Uitverkocht) www.theatervianen.nl
za 19 20.00 EIBERGEN – Theater Berkelland www.theaterberkelland.nl
vr 25 20.15 AUSTERLITZ – Beauforthuis (Uitverkocht) www.beauforthuis.nl
za 26 20.30 HELMOND – De Cacaofabriek (Uitverkocht) www.cacaofabriek.nl
 
Februari 2019
za 2 20.15 HAASTRECHT- CC Concordia (Uitverkocht) www.theaterconcordia.nl
zo 3 13.30 VORDEN – Masterclass + optreden www.cometomemusic.nl
do 7 20.30 AMSTELVEEN – Schouwburg Amstelveen www.schouwburgamstelveen.nl
vr 8 20.15 EINDHOVEN – Muziekgebouw Frits Philips www.muziekgebouweindhoven.nl
za 16 20.30 WARMOND – Theater Het Trefpunt (Uitverkocht) www.hettrefpuntwarmond.nl
 
Maart 2019
vr 1 20.15 RODEN – Theater de Winsinghhof (Uitverkocht) www.theaterdewinsinghhof.nl
za 2 20.30 PURMEREND – Theater De Purmaryn www.depurmaryn.nl
vr 8 20.30 IJSSELSTEIN – Fulcotheater www.fulcotheater.nl
za 9 20.15 AMERONGEN – Allemanswaard Amerongen www.bibliotheekzout.nl
do 14 20.00 STADSKANAAL – Theater Geert Teis www.theatergeertteis.nl
di 19 20.15 SPIJKENISSE – De Stoep (Six Strings Sessions XL) www.theaterdestoep.nl
wo 20 20.15 UTRECHT – Tivoli Vredenburg (Six Strings Sessions XL) www.tivolivredenburg.nl
vr 22 20.15 ROTTERDAM – Concertgebouw de Doelen www.dedoelen.nl
za 30 20.00 TIEL – Schouwburg Agnietenhof www.agnietenhof.nl
 
April 2019
do 4 20.15 EMMELOORD – Schouwburg Het Voorhuys – Te gast bij Martin Simek ontmoet www.theater-voorhuys.nl
vr 5 20.30 BREDA – Chassé Theater (Uitverkocht) www.chasse.nl
za 6 20.15 ERMELO – Theater De Dialoog www.theaterdialoogermelo.nl
vr 12 20.30 WAGENINGEN – Junushoff (Uitverkocht) www.junushoff.nl
za 13 20.15 NIJVERDAL – ZINiN Theater www.zinin.com
 
Mei 2019
vr 10 20.15 BAARN – Theater de Speeldoos Baarn www.speeldoosbaarn.nl
za 11 17.00 GROOTSCHERMER – Museum en beeldentuin Nic Jonk www.nicjonk.nl
vr 24 20.30 WIJK BIJ DUURSTEDE – Calypso Theater www.calypsotheater.nl
za 25 20.00 ALMERE – Poppodium De Meester www.demeesteralmere.nl
di 28 20.15 AMSTERDAM – De Kleine Komedie www.dekleinekomedie.nl
 
Juni 2019
vr 7 20.00 ZWOLLE – Poppodium Hedon www.hedon-zwolle.nl
Bericht geplaatst op: 14 juni 2018

Nieuwste berichten:

Tourneelijst Harry Sacksioni seizoen 2019-2020
Sacksioni Methode Weekend 2019
Harry voor 9e achtereenvolgende jaar beste akoestische gitarist Benelux
Harry te gast op NPO Radio 1
Tourneelijst Harry Sacksioni seizoen 2018-2019

This entry was posted in Persberichten Katowee Holland. Bookmark the permalink.

Comments are closed.