Tourneelijst Harry Sacksioni seizoen 2018-2019


SMOKY STRINGS!

HARRY SACKSIONI MET NIEUW PROGRAMMA OP TOURNEE

Harry Sacksioni Smoky Strings tournee

In het aankomende seizoen 2018/2019 zal Harry Sacksioni twee verschillende tournees spelen: de succesreprise van ONCE UPON A TIME… en zijn geheel nieuwe soloprogramma SMOKY STRINGS!

In zijn nieuwe solo programma SMOKY STRINGS maakt gitaarvirtuoos Harry Sacksioni een verrassende keuze uit zijn inmiddels enorme catalogus. Op vijf verschillende gitaren – Steelstring, Nylonstring, Elektrische Fender, 12 string en Zuid Amerikaanse Tiple -, speelt hij composities die schuren tegen de (fingerstyle) blues, een groot funky gehalte hebben of op een andere manier de snaren van zijn gitaren doen smeulen. Ook zullen zijn nieuwste composities onderdeel uitmaken van dit programma. SMOKY STRINGS speelt Harry van januari t/m mei 2019.

Vanwege het succes van ONCE UPON A TIME… wordt dit programma van september t/m december 2018 geprolongeerd in steden waar hij met dit programma nog niet is geweest.

Onderstaand vindt u de voorlopige speeldata van de ONCE UPON A TIME… en de SMOKY STRINGS tournee.


Tournee 2018 – Once upon a time…

Oktober 2018
vr 5 20.30 VEGHEL – Theater de Blauwe Kei www.blauwekei.nl
wo 24 20.30 HEERLEN – Theater Heerlen www.parkstadlimburgtheaters.nl
wo 31 20.15 NIJMEGEN – Concertgebouw de Vereeniging www.stadsschouwburgendevereeniging.nl
 
November 2018
do 1 20.15 RAALTE – HOFtheater www.hofinsalland.nl
za 3 20.30 REUSEL – CC De Kei www.tschouw.nl
 
ma 5 20.00 ROTTERDAM – Oude Luxor – Six String Sessions XL www.luxortheater.nl
  Special met o.a. Dave von Raven (De Kik), Pablo van de Poel (DeWolff) en Tim Akkerman.
 
do 8 20.30 HOORN – Het Park www.hetpark.nl
vr 9 20.15 LEIDEN – Stadsgehoorzaal www.leidseschouwburg.nl
za 10 20.30 DOETINCHEM – Schouwburg Amphion www.amphion.nl
za 17 20.30 ALPHEN AAN DEN RIJN – Theater Castellum www.theatercastellum.nl
 
December 2018
za 8 Sacksioni Methode Weekend Meer informatie
zo 9 Sacksioni Methode Weekend Meer informatie
vr 21 20.30 OOSTERHOUT – Theater de Bussel www.theaterdebussel.nl
za 22 20.15 HOOGEVEEN – Theater de Tamboer www.detamboer.nl
 

Tournee 2019 – Smoky strings

Januari 2019
wo 9 20.15 HUIZEN – Cultuurpodium Boerderij www.deboerderijhuizen.com
za 12 20.15 VIANEN – SCC De Stadshof www.destadshofvianen.nl
za 19 20.00 EIBERGEN – Theater Berkelland www.theaterberkelland.nl
vr 25 20.15 AUSTERLITZ – Beauforthuis www.beauforthuis.nl
 
Februari 2019
za 2 20.15 HAASTRECHT- CC Concordia www.theaterconcordia.nl
do 7 20.30 AMSTELVEEN – Schouwburg Amstelveen www.schouwburgamstelveen.nl
vr 8 20.15 EINDHOVEN – Muziekgebouw Frits Philips www.muziekgebouweindhoven.nl
za 16 20.30 WARMOND – Theater Het Trefpunt www.hettrefpuntwarmond.nl
 
Maart 2019
vr 1 20.15 RODEN – Theater de Winsinghhof www.theaterdewinsinghhof.nl
za 2 20.30 PURMEREND – Theater De Purmaryn www.depurmaryn.nl
vr 8 20.30 IJSSELSTEIN – Fulcotheater www.fulcotheater.nl
za 9 20.15 AMERONGEN – Allemanswaard Amerongen www.bibliotheekzout.nl
do 14 20.00 STADSKANAAL – Theater Geert Teis www.theatergeertteis.nl
vr 22 20.15 ROTTERDAM – Concertgebouw de Doelen www.dedoelen.nl
za 30 20.00 TIEL – Schouwburg Agnietenhof www.agnietenhof.nl
 
April 2019
vr 5 20.30 BREDA – Chassé Theater www.chasse.nl
za 6 20.15 ERMELO – Theater De Dialoog www.theaterdialoogermelo.nl
vr 12 20.30 WAGENINGEN – Junushoff www.junushoff.nl
za 13 20.15 NIJVERDAL – ZINiN Theater www.zinin.com
 
Mei 2019
vr 10 20.15 BAARN – Theater de Speeldoos Baarn www.speeldoosbaarn.nl
vr 24 20.30 Wijk bij Duurstede – Calypso Theater www.calypsotheater.nl
di 28 20.15 AMSTERDAM – De Kleine Komedie www.dekleinekomedie.nl

Bericht geplaatst op: 14 juni 2018

Nieuwste berichten:

Tourneelijst Harry Sacksioni seizoen 2018-2019
Sacksioni Methode Weekend 2018
Harry voor 8e achtereenvolgende jaar beste akoestische gitarist Benelux
Sacksioni Methode Weekend 2017
Release Once Upon a Time…

This entry was posted in Persberichten Katowee Holland. Bookmark the permalink.

Comments are closed.