Tourneelijst Harry Sacksioni seizoen 2019-2020


HARRY SACKSIONI MET DRIE PROGRAMMA’S OP TOURNEE

In het aankomend seizoen 2019/2020 speelt gitaarvirtuoos Harry Sacksioni maar liefst drie verschillende programma’s!

Vanaf september t/m december 2019 maakt hij deel uit van het programma THE STONES vs THE BEATLES BATTLE, waarin het verhaal, de hits en de vete van de twee grootste bands ooit, aan bod komen. De zangers zijn niemand minder dan Syb van der Ploeg (Stones) en Edward Reekers (Beatles).

Vanaf 12 december 2019 tot en met 19 februari 2020 speelt Harry de succesreprise van zijn solo programma SMOKY STRINGS. Op vijf verschillende gitaren speelt hij composities die schuren tegen de (fingerstyle) blues, een groot funky gehalte hebben of juist op een verstilde manier de snaren van zijn gitaren doen smeulen.

Vanaf maart 2020 tot eind mei gaat Harry op tournee met The Five Great Guitars met het programma: LEGENDS. Een prachtige mix van allerlei stijlen met nummers van o.a. JJ Cale, Larry Carlton, George Harrison, Steve Wonder, Fleetwood Mac, Prince, The Allman Brothers Band etc. Buiten Harry spelen: Jan Kuiper, Digmon Roovers, Marcel de Groot en Zoumana Diarra.

Onderstaand vindt u de voorlopige speeldata van elk van de drie tournees.

Stones vs The Beatles

Smoky Strings

Five Great Guitars


Tournee THE STONES vs THE BEATLES BATTLE

September 2019
do 26 20.15 EMMELOORD – Theater ‘t Voorhuys www.theater-voorhuys.nl
vr 27 20.00 DRACHTEN – De Lawei www.lawei.nl
za 28 20.15 BEVERWIJK – Kennemer Theater www.kennemertheater.nl
 
Oktober 2019
do 3 20.00 ROTTERDAM – oude Luxor Theater www.luxortheater.nl
vr 4 20.30 ALMERE – Kunstlinie Almere Flevoland www.kaf.nl
do 10 20.15 HOOFDDORP – Schouwburg De Meerse www.demeerse.nl
za 12 20.00 BERGEN OP ZOOM – Theater De Maagd www.demaagd.nl
vr 18 20.15 PAPENDRECHT – Theater De Willem www.theaterdewillem.nl
za 19 20.15 WINTERSWIJK – Theater De Storm www.theaterdestorm.nl
di 22 20.15 ALKMAAR – TAQA Theater De Vest www.theaterdevest.nl
do 24 20.00 ZUTPHEN – Hanzehof www.hanzehof.nl
vr 25 20.15 DRONTEN – Theater de Meerpaal www.meerpaal.nl
za 26 20.15 KAMPEN – Stadsgehoorzaal Kampen www.stadsgehoorzaalkampen.nl
wo 30 20.00 TERNEUZEN – Scheldetheater www.zeelandtheaters.nl
do 31 AALST (BE)- CC De Werft
 
November 2019
vr 1 20.00 SITTARD – Schouwburg De Domijnen www.dedomijnen.nl
do 7 20.15 SCHIEDAM – Theater aan de Schie www.theateraandeschie.nl
vr 8 20.00 ROERMOND – TheaterHotel De Oranjerie www.theaterhotelroermond.nl
wo 13 20.00 DEVENTER – Deventer Schouwburg www.deventerschouwburg.nl
do 14 20.15 WEERT – Munttheater www.munttheater.nl
za 16 20.15 DEN HELDER – Schouwburg de Kampanje www.kampanje.nl
do 21 20.15 ZAANDAM – Zaantheater www.zaantheater.nl
vr 22 20.15 ETTEN-LEUR – Nieuwe Nobelaer www.nieuwenobelaer.nl
do 28 AMSTERDAM- besloten
 
December 2019
di 10 LUNEN (DU)- Heinz Hilpert theater
wo 11 20.15 HEERHUGOWAARD – Cool kunst en cultuur www.coolkunstencultuur.nl
di 17 20.15 VLAARDINGEN – Stadsgehoorzaal Vlaardingen www.stadsgehoorzaal.nl

Tournee SMOKY STRINGS

December 2019
do 12 20.15 ZEVENAAR – Het Musiater www.hetmusiater.nl
vr 13 20.00 NIJMEGEN – Voorzieningenhart De Klif www.theaterdeklif.nl
zo 15 15.00 ROTTERDAM – LantarenVenster – Film & Muziek www.lantarenvenster.nl
 
Januari 2020
zo 5 14.30 DRUTEN – Agora Theater www.agoratheater.nl
vr 10 NIEUW EN SINT JOOSLAND- De Wegwijzer www.theaterdewegwijzer.nl
za 11 20.15 HELLEVOETSLUIS – Theater Twee Hondjes www.theatertweehondjes.nl
wo 15 20.30 GOUDA – De Goudse Schouwburg www.goudseschouwburg.nl
vr 17 20.00 ULFT – DRU Cultuurfabriek www.drucultuurfabriek.nl
za 18 BILTHOVEN- Het Lichtruim www.theaterhetlichtruim.nl
 
Februari 2020
wo 19 20.15 BUSSUM – Spant! www.spant.org

Tournee The Five Great Guitars

Maart 2020
wo 4 20.15 HOUTEN – Theater Aan de Slinger www.theateraandeslinger.nl
do 12 20.15 NOORDWIJK – De Muze www.demuzenoordwijk.nl
zo 15 15.00 AMSTERDAM – De Kleine Komedie www.dekleinekomedie.nl
za 28 20.15 VEGHEL – Theater De Blauwe Kei www.blauwekei.nl
 
April 2020
vr 3 20.15 HAARLEM – Stadsschouwburg Haarlem www.theater-haarlem.nl
vr 10 20.00 MIDDELBURG – Stadsschouwburg Middelburg www.zeelandtheaters.nl
wo 22 20.00 GOUDA – De Goudse Schouwburg www.goudseschouwburg.nl
vr 24 20.15 ROTTERDAM – De Doelen www.dedoelen.nl
za 25 20.00 STEENWIJK – Rabo Theater De Meenthe www.demeenthe.nl
wo 29 20.00 AMSTELVEEN – Schouwburg Amstelveen www.schouwburgamstelveen.nl
 
Mei 2020
za 2 20.15 EINDHOVEN – Muziekgebouw Frits Philips https://www.muziekgebouweindhoven.nl/nl/
do 7 20.00 STADSKANAAL – Theater Geert Teis www.theatergeertteis.nl
wo 13 20.15 ZOETERMEER – Stadstheater www.stadstheater.nl
vr 22 20.00 APELDOORN – Schouwburg Orpheus www.orpheus.nl
do 28 20.15 UTRECHT – TivoliVredenburg www.tivolivredenburg.nl
vr 29 20.00 EMMEN – ATLAS Theater www.atlastheater.nl
za 30 20.30 GRONINGEN – De Oosterpoort www.de-oosterpoort.nl
Bericht geplaatst op: 14 juli 2019

Nieuwste berichten:

Release partituren van 25 nummers
Tourneelijst Harry Sacksioni seizoen 2019-2020
Sacksioni Methode Weekend 2019
Harry voor 9e achtereenvolgende jaar beste akoestische gitarist Benelux
Harry te gast op NPO Radio 1

This entry was posted in Geen categorie. Bookmark the permalink.

Comments are closed.