Donderdag 17 maart zal Harry optreden in de Ziggodome als onderdeel van Matthijs Gaat Door in Concert! Harry zal solo spelen en aansluitend met de fantastische Sven Hammond Big Band en elektrisch gitarist Leif de Leeuw! Harry was al eerder al te gast bij het TV programma Matthijs gaat door en speelde daar samen met Sven Hammond Big Band en Jose James een Stevie Wonder medley.
Op 17 maart komt Matthijs Gaat Door naar de Ziggo Dome. Matthijs en de Sven Hammond Big Band brengen je een avond vol muziek die je van Matthijs Gaat Door kan verwachten: van onvergetelijke covers en bijzondere kruisbestuivingen tot nieuwe muzikale samenwerkingen en arrangementen die speciaal voor deze show zijn gemaakt.
De bezoeker wordt qua inhoud en vorm getrakteerd op een muzikaal onvergetelijk spektakel.
Kaartjes voor het concert zijn te verkrijgen via: tickets.bnnvara.nl
BNNVARA Matthijs Gaat Door in Concert
Geweldig!!! Donderdag 17 maart treed ik op in de Ziggodome, uitgenodigd door #matthijsgaatdoor Ik ga solo spelen en aansluitend met die fantastische Sven Hammondband!!
— Harry Sacksioni (@harrysacksioni) March 1, 2022
Dat wordt knallen!!!!!!!!! pic.twitter.com/lJRo6i6GuZ