Zaterdag 22 januari // Harry Sacksioni: ‘ Adrenaline’ (muziek) // Aanvang: 20.15 uur
In het splinternieuwe soloprogramma Adrenaline van Nederlands’ meest gedreven akoestisch gitaarvirtuoos Harry Sacksioni, staan de composities van zijn gelijknamige nieuwe CD centraal en laat hij zich in uitersten zien en horen. Met dit programma maakt Harry zijn reputatie volledig waar; hij bespeelt één gitaar maar je hoort een volledige band.
Zijn veelgeprezen ‘drie partijen’ techniek moet u gezien ( en gehoord!) hebben om het te geloven.
Harry pakt zijn publiek op en sleurt het zijn bevlogen, muzikale wereld binnen. Zijn nummer aflatende drive op het podium, zijn schitterende techniek op de gitaar en zijn contact met het publiek staan borg voor een avond uit de allerhoogste muziekcategorie.
Toegangsprijs: 19 euro. Onder de bezoekers wordt ’s avonds de gesigneerde CD ‘City’ verloot, die persoonlijk bij Harry mag worden opgehaald op het podium.